Везна, Beurer BG 13 Diagnostic Bathroom Scale; XL display;body weight, body fat, body water, muscle percentage,bone mass, 10 users; 150 kg
30.49 € / 59.63 лв.
УДОБНО, ЛЕСНО И НАДЕЖДНО СЛЕДЕНЕ НА ТЕГЛОТО ВИ
Този кантар е вашият надежден помощник, що се отнася до следенето на вашето тегло. Той има следните характеристики: стабилна повърхност, която прави кантара сигурен и удобен; елегантен корпус от предпазно стъкло с електроди от неръждаема стомана; голям дисплей за лесно разчитане на показаните резултати; отчита тегло, телесна мазнина, вода, мускулна маса, костно съдържание и ИТМ; максимално натоварване от 150кг; включена 1 бр. 3V CR 2032 батерия; памет за 10 различни потребителя; автоматично включване и изключване; индикатор при надвишено максимално тегло; избор между 3 различни мерни единици; тегло прибл. 1,5 кг.
| Вид | Diagnostic |
|---|---|
| Капацитет, kg | 150.0 kg |
| Точност, g | 100 g |
| LCD дисплей | large LCD display |
| Автоматично включване/изключване | Quick Start, Automatic switch-off, overload indicator |
| Други функции | Weight, body fat, body water, muscle percentage, BMI calculation |
| Материал | Glass |
| Цвят | Transparent |
| Други | User memory spaces: 10; 1 x 3 V CR2032 |
| Гаранция | 60 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.






