Везна, Beurer BY 80 Baby scale, 20 kg loading, LCD display, hold function
60.99 € / 119.29 лв.
ПРЕТЕГЛЯЙТЕ БЕБЕТО СИ ПО-ЛЕСНО ОТ ВСЯКОГА
Претеглянето на вашето бебе вече е много по-лесно – теглото му ще бъде отчетено правилно дори когато се движи благодарение на функцията за автоматично и ръчно задържане за записване на теглото. Везната Beurer BY 80 има голям LCD дисплей (цифрите са с височина 23 мм), извита повърхност за удобно претегляне, функция задържане, почиства се лесно, има гумени крачета против пързаляне и се изключва автоматично.
| Вид | Baby scales |
|---|---|
| Капацитет, kg | 20.0 kg |
| Точност, g | 5 g graduation |
| LCD дисплей | Large LCD display (digit height 23 mm) |
| Автоматично включване/изключване | yes |
| Други функции | Overload indication, Tara weight function |
| Материал | Non-slip, abrasion-resistant rubber feet |
| Цвят | White |
| Гаранция | 60 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.








