Везна, Tefal PP1403V0, Premiss Pink, glass platform (30x30x2cm), 150kg /100 g, display (65x28mm), 1 battery CR 2032
18.38 € / 35.95 лв.
СЛЕДВАЙТЕ ПРОМЕНИТЕ В ТЯЛОТО СИ С ЛЕКОТА
Съчетание от простота и удобство с красив дизайн. С Tefal Premiss получавате семпла и удобна дигитална персонална везна, с която следите теглото си лесно! Фината и конструкция от темперирано стъкло осигурява изключителен комфорт и ефективност- голяма площ на платформата с лесен за четене екран, широк диапазон на теглото до 150 kg и автоматични функции за включване и изключване.
| Вид | Diagnostic |
|---|---|
| Капацитет, kg | 150.0 kg |
| Точност, g | 100 g |
| LCD дисплей | yes |
| Автоматично включване/изключване | yes |
| Други функции | – |
| Материал | Tempered glass |
| Цвят | Pink |
| Други | glass platform (30x30x2cm); display (65x28mm), 1 battery CR 2032 |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











