Везна, Tefal PP1430V0, Premiss Flower, glass platform (30x30x2cm), 150kg /100 g, display (65x28mm), 1 battery CR 2032
18.38 € / 35.95 лв.
СЕМПЛА И УДОБНА
Осигурявайки ефективен и семпъл начин на работа, Tefal Premiss е дигитална персонална везна за баня, която се отличава от другите. Благодарение на широката платформа и лесния за четене LCD екран никога не е било толкова лесно да проверите колко сте отслабнали! Този електронен кантар поддържа голям капацитет до 150 kg с прецизна градация през 100 g и ултратънка конструкция, която позволява лесно съхранение, когато не го използвате. Автоматичните функции за вкл. и изкл. ви улесняват допълнително – просто застанете на платформата и кантарът върши останалото (по ваш избор в kg, st или lbs). Същевременно лесната за почистване стъклена конструкция осигурява перфектна хигиена. С приложена литиева батерия за незабавно използване още с отварянето, Tefal Premiss е изключителен избор за персонална везна.
| Вид | Personal |
|---|---|
| Капацитет, kg | 150.0 kg |
| Точност, g | 100 g |
| LCD дисплей | Large LCD display (65x28mm) |
| Автоматично включване/изключване | Automatic switching off |
| Други функции | Different metrics- kg, st or lbs |
| Материал | Tempered glass |
| Цвят | White/Premiss Flower |
| Други | 1 battery CR 2032 |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











