Зарядно устройство, HikVision GaN Fast Charger 2C 67W, USB-C retractable cable & USB C Port, Universal Compatibility (phones, tablets, laptops, switch and other devices), Portable
| Предназначен за | Fast charge your phones, tablets, laptops, switch and other devices |
|---|---|
| Съвместимост | Support QC3.0, PD2.0, PD3.0, PPS, SCP, FCP, Apple 2.4A, Samsung 2.0A protocol |
| Тип | Power |
| Интерфейс | USB-C |
| Бързо зареждане | yes |
| Видове защита | Over Temperature/Over Voltage/Short Circuit/Over Current Protection |
| Мощност, W | 67 W |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 47.5 x 52 x 51 mm |
| Други | Product Material: Fire-Resistant PC (UL 94-V0) |
| Гаранция | 12 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










