Аудио система, Sony SRS-ULT1000 Party System
1056.42 € / 2066.18 лв.
СИЛАТА НА ЗВУКА НА СЪБИТИЕ НА ЖИВО ВЪВ ВАШИЯ ДОМ
Превърнете дома си в парти център със солиден бас, 360° парти звук, 360° парти светлина и караоке с помощта на приложения безжичен микрофон. Можете дори да свържете високоговорителя към вашия телевизор, за да обогатите звука на това, което обичате да гледате. Солиден бас. Максимално настроение. – Почувствайте се сякаш сте се потопили в концерта от първия ред и се насладете на момента със серията ULT POWER SOUND. Създадени за любителите на музиката, те създават мощен, дълбок звук, предназначен да накара сърцето ви да тупти. Пригответе се да почувствате баса. одобрете работните показатели на телевизора – Уникалната функция на Sony ви позволява да се наслаждавате на подобрено аудио-визуално съдържание, като видеа с изпълнения на живо и филми. Дълбокият бас и реалистичният звук с висока честота ви дават точно аудио-визуално изживяване, което ви потапя направо в действието.
| Усилвател, тип | EQ band: 7 |
|---|---|
| Брой канали | Tweeter Unit: 2,Woofer Unit: 1,Midrange Unit: 2, Rear Tweeter Unit: 2 |
| Интерфейс | Stereo Mini Jack (IN) , USB A, Optical Digital Input, Guitar/MIC Input: 1 (f6.3 mm) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2; Compatible profiles: A2DP, AVRCP, SPP |
| HDMI | – |
| Звукови режими | TV Sound Booster,Sound Field Optimization; ULT POWER SOUND: 2 (ULT1 / ULT2),Volume Step: 51,custom EQ band: 7; SPEAKER ADD FUNCTION: Stereo Pair,Party Connect |
| Караоке | yes (wireless mic to use for karaoke) |
| Формати на декодиране | SBC, AAC, LDAC |
| Високоговорители, тип | Woofer / Mid (L / R) / Tweeter (L / R); Tweeter Unit: Approx. 40 mm,Woofer Unit: Approx. 320-320 mm,Midrange Unit: Approx. 80 mm,Rear Tweeter Unit: Approx. 40 mm |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20,000 Hz (44.1 kHz sampling) |
| Консумация, W | Approx. 139 W |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | – |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | – |
| Размери, mm | 418 x 1106 x 428 mm |
| Тегло, kg | 29 kg |
| Цвят | Black |
| Други | TV sound booster, 360 degree party lights, Splashproof top panel, UI Echo / Key control |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











