Кафеавтомат, Krups EA870810, Intuition Essential, black
327.00 € / 639.56 лв.
ОСТАВЕТЕ СЕ ДА БЪДЕТЕ ВОДЕНИ!
Оставете се да бъдете водени! Нови интуитивни светлинни индикатори, съпътстващи Ви при ежедневната употреба, автоматично посочват нивото на водата и кафето и Ви информират за необходимата поддръжка само с един поглед. Винаги перфектен вкус на вашето кафе, ден след ден, чаша след чаша. Уникалната технология QUATTRO FORCE на KRUPS гарантира балансирано кафе, изпълнено с аромат и вкус, като оптимизира всяка стъпка от процеса на приготвяне на еспресо за безкомпромисно бариста качество от зрънцето кафе до чашата. Насладете се за нула време на първата си чаша кафе, благодарение на изключително интуитивно потребителско изживяване. Цветният сензорен панел с реалистични икони осигурява удобство и лесно приготвяне на кафе. От еспресо до лунго с натискане на един бутон, задавате идеалната сила и пропорция на кафето и приготвяте до две черни кафета наведнъж. Създавате персонализирани напитки точно по ваш вкус, а функцията за пара ви разкрива допълнинтелни възможности за млечни специалитети. Запаметете до 2 персонализирани рецепти – кафе или вода – за да спестите време и да се насладите на перфектната напитка във вашата чаша. Системата за ръчно управление на пяната предлага безкрайни възможности за безупречно капучино, лате макиато и много повече.
| Кафемашина, тип | Automat |
|---|---|
| Налягане, bar | 15 bar |
| Мощност, W | 1450 W |
| Обем на резервоара, l | 3.0 l (Removable) |
| Капацитет за чаши | 1 or 2 cups |
| Функции | Adjustable settings for coffee strength, water volume and temperature, Thermal blocking system, Storage system, Water filtration |
| Устройство за пяна и топла вода | yes |
| Система за Капучино | yes |
| Подгряване на чашите | – |
| Автоматично почистване | yes |
| Контейнер за кафе | yes, Capacity 250 g |
| Мелачка за кафе | yes |
| Резервоар за мляко | – |
| Дисплей | yes |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 24.0 x 24.0 x 44.0 |
| Тегло, kg | 8.15 kg |
| Други | Quattro Force; Height adjustable coffee dispenser; Removable drip tray |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











