Машинка за подстригване, Beurer MN4X beard styler, 2 Attachments, slim titanium contour blade, Battery and mains operation, LED display, 10 cutting lengths, 2 comb attachments with length adjustment: 3-7 and 8-12 mm,Water-resistant
43.99 € / 86.04 лв.
ОФОРМЕТЕ БРАДАТА СИ С ЛЕКОТА У ДОМА
С тримера за брада MN4X от Beurer можете лесно да подстригвате и да бръснете брадата си изцяло по ваш вкус. Благодарение на 10-те дължини на подстригване и 2-степенна фина настройка, всеки може да намери правилната дължина за оформяне на брадата си. Освен това тримерът и главата му се поддържат чисти изключително лесно, тъй като може да се мият безпроблемно. Beurer MN4X може да работи както на ток, така и на батерия. Това ви дава оптимална гъвкавост, така че да използвате тримера по възможно най-удобния за вас начин. Мощната му литиева батерия ви осигурява 90 минути време на работа, а LED дисплеят на уреда ви дава нагледна информация за статуса на батерията в проценти. Тримерът разполага с висококачествено острие от неръждаема стомана с титаниево покритие, което ви гарантира перфектни резултати без късане и увреждане на брадата ви. Beurer MN4X ви дава възможността да избирате от 10 дължини на подстригване, благодарение на 2 гребенови приставки с регулиране на дължината 3–7 и 8–12 мм. Този тример идва в комплект с практична чанта за съхранение, масло и четка за почистване.
| Приставка за брада | yes |
|---|---|
| Материал на ножчетата | Self-sharpening stainless steel razor blade with titanium coating for maximum skin comfort |
| Гребени | 2 comb attachments with 10 cutting lengths: 3-7 and 8-12 mm |
| Дължина на подстригване, mm | 3-7 and 8-12 mm |
| Работа на батерия | yes |
| Време за зареждане | 1.5 h charging time |
| Време за работа на батерия | 1.5 h operating time |
| Работа под течаща вода | yes, device and head are washable |
| LCD дисплей | LED display with battery status in % and charging indicator |
| Степени на рязане | 2-level precision adjustment: 0.8 and 1.2 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Incl. practical storage bag, oil and cleaning brush |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











