Мултимедиен проектор, Hisense C2 Pro Smart mini Laser Projector, 4K Ultra HD 3840×2160, 2000:1, 2600 lum, 60 Hz, Optical Zoom& Digital Zoom,Dolby Vision, IMAX enhanced,Dolby Vision, HDR10+, HDR10, HLG, 2*10W
1789.01 € / 3499.00 лв.
ГОЛЯМ ШЛЕМ ОТ СЕРТИФИКАТИ ЗА КАЧЕСТВО
Създайте съвършеното зрителско изживяване. Проекторът се адаптира към всеки размер между 65” и 300”, така че можете да прожектирате на стената в хола или дори на огромен външен екран. Потопете се през екрана. С помощта на IMAX Enhanced и Dolby Vision, C2 Ultra осигурява поразителни цветове, ясни картини и подобрен контраст за несравними детайли. Насладете се на киноизкуството точно така, както режисьорите са искали. JBL звуковата система кара филмите да оживеят с DTS Virtual:X 3D съраунд звук. От диалога и саундтрака до специалните ефекти, всичко се усеща по-близо до вас от когато и да било. Супер оптичния зуум подобрява работата както никога преди. Прецизна промяна на фокуса с 1.67x гъвкав зуум и супер широко отношение при прожектиране (0.9~1.5:1), осигурява по-голям екран от по-малко разстояние. Така се гарантира, че всеки кадър запазва своите яркост и яснота, винаги 4К без забележки. С 4K AI Upscaler дори съдържанието с по-ниско качество бива подобрено за впечатляващо зрителско изживяване с подобрени яснота и детайли. Невероятно е какво може да се случи, когато всеки пиксел работи дори по-усърдно. Изпитайте изключително прецизни и точни цветове с иновативния дизайн на MCL38 лазера. С 28 лазерни чипа, всеки от тях достатъчно мощен, за да отговаря за 4 LED-а, резултатът е превъзходна дълбочина и внимание към детайла. Гледайте всякакво съдържание при 2600 лумена яркост, която показва дълбоки тъмни цветове и ярки обекти. Насладете се на живи картини и пленяващо зрителско изживяване. Калибрирайте уреда към идеалния ъгъл на гледане с gimbal стойката, с която проекторът може да се завърти 360° хоризонтално и 135° вертикално. Да прожектирате филми е еднакво лесно както на екран, така и на таван. Играйте бързи, интензивни игри без размазани картини или насичане. Без лаг по целия път до финалния бос. Изчистете изображения, подобрете пропорциите и коригирайте всякакви изкривявания, за най-добрата възможна картина. Освен това, щом картината се изчисти, имате повече свобода да поставите проектора, където искате. Поддържайте образа ясен и чист, без значение от разстоянието между проектора и екрана. Тази характеристика също минимизира тресенето и всички малки движения. Автоматично идентифициране на предмети, които запречват екрана и избягване при прожектиране. Също се уверете, че картината не се отклонява от екрана, независимо от размера. Засичане на цвета на стената и настройване на прожектирането подобаващо. Координира цветовете на до седем разцветки, дори когато стената не е бяла, за да може изображението да е кристално ясно. Интелигентната система за защита на очите автоматично затъмнява екрана, за да защити очите ви, когато засече приближаващи се хора, като така гарантира комфортно зрителско изживяване. Изпитайте истинска дълбочина с 3D Time of Flight. Мощните сензори са калибрирани, за да показват разстояния на екрана. Лесна за употреба, с бърз респонс и редовна поддръжка. Интелигентната VIDAA OS дава достъп до необятно съдържание през най-популярните платформи като Netflix, MAX, Disney+, Prime Video и други. Говорете с проектора. Гласовото управление ви поставя начело на зрителското изживяване. Сменяйте предавания, настройвайте звука и преглеждайте ново съдържание, всичко само с глас. Свържете своите устройства без затруднения. HDMI и USB портовете позволяват да синхронизирате гейминг конзоли, саундбари и други. Инсталирайте проектора на стена, таван или на пода. Имате толкова много възможности, в зависимост от предпочитанията.
| Технология | Laser |
|---|---|
| Яркост, lumens | 2600 Lumens |
| Контраст | 2 000:1 |
| Разд. способност | 3840×2160 |
| Размер на екрана, inch | 65“ ~ 300“ (165.1 ~ 762 cm) |
| Поддържане на формати | 16:9; Video: HEVC, AVC, MPEG, WMV; Audio: WMV, MPEG, WMA, FLAC, AAC, OPUS ; Picture: JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Звук | 10W x2 + 20 W, Sound by JBL, DTS Virtual X DTS HD |
| Коефициент на увеличение | 0.9 |
| Късофокусен | – |
| Опция за безжично прожектиране | Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac-2.4G, 5G; Bluetooth |
| Входове | 2 USB 3.0, Ethernet RJ45 |
| Изходи | S/PDIF, Headphone out |
| HDMI | HDMI 2.1, HDMI 2.1/eARC, ALLM |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 24.7 x 28.6 x 24.7 |
| Тегло, kg | 6.3 kg |
| Цвят | Grey |
| Други | HDR10+, HDR10, HLG, Dolby vision |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










