Месомелачка, Bosch MFW2517W, Meat mincer, SmartPower Meat mincer from SmartPower range: 1500W, 1,7 kg/min, 2 sieves, 1 sausage horn, fruit press attachment, shredder with 3 barrels, no reverse, white
143.00 € / 279.68 лв.
МАЛКА ПО РАЗМЕР, ПРЕЦИЗНА В ЕЖЕДНЕВНАТА РАБОТА
Малка по размер, прецизна в ежедневната работа. Равномерно обработено месо за най-кратко време (1,7 кг/мин.) – благодарение на максималната мощност от 1500 вата. Дизайнът и гумените крачета гарантират стабилност на уреда.
| Мощност, W | 350 W |
|---|---|
| Максимална производителност, kg/min | 1.7kg/min |
| Брой решетки | 2 |
| Размер на отвора на решетката, mm | 3,8 / 8 mm |
| Приставка за наденица | yes |
| Приставка за доматен сок | yes |
| Приставки за зеленчуци | yes |
| Функция обратно въртене | – |
| Отделение за съхранение на кабела | yes |
| Възможност за миене в съдомиялна машина | – |
| Материал | Plastic |
| Цвят | White |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











