Кафемелачка, Bosch TSM6A017C, Coffee grinder, 180W, up to 75g coffee beans, Cream
32.00 € / 62.59 лв.
ПРЯСНО СМЛЕНИ ЗЪРНА ЗА ОЩЕ ПО-ДОБЪР АРОМАТ
Прясно смлени зърна за още по-добър аромат. Нож за рязане от неръждаема стомана за голяма прецизност и фино смилане. Мели само при затворен капак. Безопасно превключване. 75г зърна.
| Мощност, W | 180 W |
|---|---|
| Капацитет | up to 75g coffee beans |
| Степени на смилане | 1 |
| Материал | Stainless steel blade and grinder bowl |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 9 x 9 x 17 cm |
| Други | Safety switch |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










