Кафемелачка, Krups GX204D10 Grinder Coffee Stainless Steel
39.70 € / 77.65 лв.
ЗА КАФЕ ИЗПЪЛНЕНО С АРОМАТ И ВКУС
Мощна кафемелачка за прясно смляно кафе и друго. Прясно смляното кафе е задължително за всеки ценител. За кафе, изпълнено с аромат и вкус, кафемелачката KRUPS Fast-Touch предлага по-лесно смилане. Открийте пълния пакет за перфектната сутрин: остриета от неръждаема стомана за равномерни резултати от едро до фино, идеална вместимост от 85 г, смилане с едно докосване, предпазен превключвател, активиран от капака, и още. С нея също така можете да режете и смилате ядки, семена, билки и подправки.
| Мощност, W | 100 W |
|---|---|
| Капацитет | 200 g |
| Степени на смилане | 1 |
| Материал | Stainless Steel |
| Цвят | Grey |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 8.2 x 9.8 x 17.0 cm |
| Други | Capacity of up to 85 g of beans for up to 12 cups of coffee. |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.







