Телевизор, Philips 32PHS5500/12, 32“ 2K HD LED, 1280x720p, DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, 60Hz, Pixel Plus HD, Dolby Audio, 2*HDMI, 1*USB, HDR 10, HLG, RMS 12W
127.80 € / 249.96 лв.
ПОЛУЧЕТЕ ПО-ДОБРА КАРТИНА С HD
Изберете качество. Получете по-добра стойност. Наслаждавайте се на важно качество на картината и звука. Със своя компактен екран, Dolby Audio и лек безрамков дизайн става дума за европейско качество на цена, която отговаря на вашите нужди. Ясни изображения. Рязкост на картината Pixel Plus. С висока разделителна способност и ясно изразени изображения този LED телевизор показва, че всеки малък детайл е от значение. Слушайте. Чуйте всеки момент. Това е кристално чист Dolby Audio. От диалога до танците и от моменти от екшън филми до зашеметяващи природни сцени – можете да се насладите на по-ясен звук, независимо дали сте на закрито, на закрито, или докато пътувате. Размерът е от значение. Този смарт телевизор е малък, лек и с компактен дизайн, което го прави идеален за всяко пространство. Прекрасно се вписва в дома или при пътуване. Намирането на дизайн, който да отговаря напълно на вашите нужди, може да означава всичко. Рамка без граници. Дефинирана стойка. Европейско ноу-хау. Това е мястото, където дизайнът, картината и звукът наистина се обединяват.
| Размер на екрана, inch | 32″ (81.28 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1280×720 |
| Smart функция | – |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Аудио | 2 x 6 W fullrange speakers, Dolby Audio |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | – |
| Bluetooth | – |
| Изводи за свързване | 2 HDMI, USB |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.5 x 18.5 x 44.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Remote control |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









