Парогенератор, TEFAL GV9221E0 ProExpress Protect, blue, 2600W, electronic temp settings, 7,6bars, 140g/min, steam boost 550g/min, Durilium Airglide Autoclean Ultra Thin soleplate, AD, AO, removable water tank 1,8L, calc collector, lock system, fast heat up 2min
301.24 € / 589.17 лв.
УЛТРАМОЩЕН И БЕЗОПАСЕН
Парогенераторът Tefal Pro Express Protect ви предлага серия от интелигентни функции за максимална ефективност и перфектни резултати всеки път. Тази лесна за използване ютия с парогенератор с високо налягане постига по-кратко гладене и върхова ефективност чрез съчетанието от технология с бойлер под високо налягане от 7,6 бара с непрекъснато подаване на пара до 140 гр/минута, а интензивната мощност на паровия удар от 550 гр/минута се справя дори с най-упоритите гънки. Ексклузивната система за двойна защита ще ви позволи да гладите тъканите без притеснения благодарение на функцията против капене Anti-drip, която предпазва дрехите от петна, а патентованата система против накип осигурява дългосрочна производителност на уреда. Също така няма риск да изгорите подходящите за гладене тъкани, тъй като не е необходимо да регулирате параметрите, за да гладите определен тип плат.
| Мощност, W | 2600 W |
|---|---|
| Регулираща се пара, g/min | 140 g/min – 550 g/min |
| Налягане на парата, bars | 7.6 bar |
| Концентрирана пара на върха | yes |
| Вертикална пара | yes |
| Пулверизатор | – |
| Настройка на пара и температура | Manual |
| Покритие на плочaта | Durilium Airglide Autoclean Ultra Thin soleplate |
| Дължина на кабела, m | 1.7 m |
| Вместимост на резервоара за вода, l | 1.8 l |
| Изваждащ се резервоар за вода | yes |
| Автоматично изключване | yes |
| Анти-калциева система | yes |
| Еко режим | yes |
| Заключваща система | yes |
| Отделение за съхранение на парния маркуч | yes |
| Цвят | Blue |
| Други | Heat up time- 2 min; Calc collector, Self cleaning, Indicator light, Water level indicator, Anti-limescale system, ECO mode |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











