Парогенератор, Tefal SV6140E0, Express Easy, black, 2200W, non boiler, heat up 2min, manual setting, pump 6bars, shot 120g/min, steam boost 380g/min, Ceramic Express Gliding soleplate, removable water tank 1,7L, auto off, eco, lock system, Calc Clear tech (no cartdrige
127.64 € / 249.64 лв.
ЧУДЕСНИ РЕЗУЛТАТИ ПРИ ГЛАДЕНЕ С ПЪЛНА СВОБОДА И УДОБСТВО
Мощен и компактен парен генератор. Подобрете гладенето с пара с безкомпромисно действие на парата. Парният генератор Express Easy осигурява мощно гладене с пара за бързи резултати с прост и оптимизиран процес, който улеснява грижите за облеклата. Помпата с налягане 6 bar изглажда гънките изключително бързо, а мощният парен удар от 380 g/минута се справя с дори най-упоритите гънки, при постоянно подаване на пара до 120 g/мин. Тази високоефективна ютия с парен генератор е оборудвана с разнообразни подобрени функции за по-добро гладене с пара, включително системата за заключване за лесно пренасяне и съхранение със съвършена сигурност и гладещата повърхност Xpress Glide за гладко плъзгане върху всяка тъкан. Разполага и с подвижен резервоар за вода от 1,7 L, който може да се зарежда по време на гладене. Парна станция Express Easy: наслаждавайте се на чудесни резултати при гладене с пълна свобода и удобство.
| Мощност, W | 2200 W |
|---|---|
| Регулираща се пара, g/min | 120 g/min – 380 g/min |
| Налягане на парата, bars | 6.0 bar |
| Вертикална пара | yes |
| Настройка на пара и температура | Manual |
| Покритие на плочaта | Ceramic Xpress Glide |
| Дължина на кабела, m | 1.6 m |
| Дължина на парния маркуч, m | 1.6 m |
| Вместимост на резервоара за вода, l | 1.7 l |
| Изваждащ се резервоар за вода | yes |
| Автоматично изключване | yes |
| Анти-калциева система | Calc Clear technology |
| Еко режим | yes |
| Заключваща система | yes |
| Отделение за съхранение на парния маркуч | Power cord and water cord |
| Цвят | Black & Grey |
| Други | Heat up time- 2 min |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










