Парогенератор, Tefal GV9711E0, ProExpress Ultimate (red)
357.41 € / 699.03 лв.
БЕЗКОМПРОМИСНА И ЛЕСНА ГРИЖА ЗА ВАШИТЕ ДРЕХИ
Tefal Pro Express Ultimate осигурява изключителна производителност на пара в удобен за потребителя дизайн и гарантира безкомпромисна и лесна грижа за вашите дрехи. Тази високоефективна парна ютия съчетава производителност с интелигентни функции и атрактивен дизайн: три лесни за достъп, прости и гъвкави настройки, за да задоволят всичките ви нужди. Подвижен колектор за котлен камък за дълъг живот и висока производителност.
| Мощност, W | 2200 W |
|---|---|
| Регулираща се пара, g/min | 155 g/min; Extra steam- 590 g/min |
| Налягане на парата, bars | 7.5 bar |
| Вертикална пара | yes |
| Пулверизатор | – |
| Настройка на пара и температура | Manual |
| Покритие на плочaта | Ceramic |
| Дължина на кабела, m | 1.6 m |
| Вместимост на резервоара за вода, l | 1.2 l |
| Изваждащ се резервоар за вода | yes |
| Автоматично изключване | yes |
| Анти-калциева система | Draining system |
| Еко режим | – |
| Заключваща система | yes |
| Отделение за съхранение на кабела | yes |
| Отделение за съхранение на парния маркуч | yes |
| Цвят | White & Red |
| Други | Heat up time- 2 min; Durilium AirGlide Autoclean |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











