Парогенератор, Tefal SV8111E0 EXPRESS POWER, non boiler, blue, 2800W, 2min heat up – manual setting – pump pressure 6.2 bars – 120g/min – steam boost 430g/min – DAC soleplate – removable water tank 1,8L – auto off – eco – lock system – removable anti calc
188.91 € / 369.48 лв.
ВИСОКА МОЩНОСТ, ЛЕСНА УПОТРЕБА
Мощният дълготраен парогенератор, който прави грижата за дрехите безпроблемна. С редица подобрени функции и лесна поддръжка за производителност, която е създадена за дълго време, Tefal Express Power предлага пълния пакет за по-лесна грижа за дрехите. Този изключителен парогенератор е оборудван с достатъчно мощност на парата, за да посрещне всичките ви нужди от гладене ден след ден, с непрекъснато изпускане на пара от 120 г/минута, налягане на помпата от 6,2 бара и изключително мощен парен удар от 430 г/минута, за да се справите дори с най-упоритите гънки.
| Мощност, W | 2800 W |
|---|---|
| Регулираща се пара, g/min | 120 g/min – 430 g/min |
| Налягане на парата, bars | 6.2 bar |
| Концентрирана пара на върха | – |
| Вертикална пара | yes |
| Пулверизатор | – |
| Настройка на пара и температура | Manual |
| Покритие на плочaта | Ceramics |
| Дължина на кабела, m | 1.7 m |
| Вместимост на резервоара за вода, l | 1.8 l |
| Изваждащ се резервоар за вода | yes |
| Автоматично изключване | yes |
| Анти-калциева система | Calc Clear anti-scale technology |
| Еко режим | yes |
| Заключваща система | yes |
| Отделение за съхранение на парния маркуч | yes |
| Цвят | Blue |
| Други | Heat up time- 2 min; Durilium AirGlide Autoclean |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.








