Парогенератор, Tefal GV9220E0, ProExpress Protect, red, 2600W, electronic temp settings, 7,5bars, 135g/min, steam boost 540g/min, Durilium Airglide Autoclean Ultra Thin soleplate, AD, AO, removable water tank 1,6L, calc collector, lock system, fast heat up 2min
280.82 € / 549.24 лв.
УЛТРАМОЩЕН И БЕЗОПАСЕН
Парогенераторът Tefal Pro Express Protect ви предлага серия от интелигентни функции за максимална ефективност и перфектни резултати всеки път. Тази лесна за използване ютия с парен генератор с високо налягане постига по-кратко време за гладене и върхова ефективност чрез съчетанието от технология с бойлер под високо налягане от 7,5 бара с непрекъснато подаване на пара до 135 г/мин, докато мощна струя пара до 540 г/мин е идеална за премахване дори на най-трудните гънки. Ексклузивната система за двойна защита ще ви позволи да гладите тъканите без притеснения, благодарение на функцията Anti-drip, която ще поддържа вашите тъкани чисти, без петна и системата против варовик, която осигурява върхови характеристики за дълго време. Също така не рискувате да изгорите подходящите за гладене тъкани благодарение на технологията без настройка, която защитава дрехите на 100%.
| Мощност, W | 2600 W |
|---|---|
| Регулираща се пара, g/min | 135 g/min – 540 g/min |
| Налягане на парата, bars | 7.5 bar |
| Концентрирана пара на върха | yes |
| Вертикална пара | yes |
| Настройка на пара и температура | Manual |
| Покритие на плочaта | Durilium Airglide Autoclean Ultra Thin soleplate |
| Дължина на кабела, m | 1.7 m |
| Вместимост на резервоара за вода, l | 1.6 l |
| Изваждащ се резервоар за вода | yes |
| Автоматично изключване | yes |
| Анти-калциева система | yes |
| Еко режим | yes |
| Заключваща система | yes |
| Отделение за съхранение на кабела | – |
| Отделение за съхранение на парния маркуч | yes |
| Цвят | White & Red |
| Други | Heat up time- 2 min; Durilium AirGlide Autoclean |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











