Парогенератор, Tefal SV4111E0 STEAM STATION WITHOUT BOILER EX
81.69 € / 159.77 лв.
БЪРЗ РЕЗУЛТАТ И ПО- ЛЕСНА ГРИЖА ЗА ДРЕХИТЕ
Ултракомпактен парогенератор, който гарантира бърз резултат и по-лесна грижа за дрехите. Гладете с пара още по-бързо и ефективно. Ютията с парогенератор Express Optimal осигурява мощна пара, за постигане на бързи резултати. Мощна производителност – 110 г/мин променлива пара, 200 г/мин ударна пара, която се справя и с най-упоритите гънки и помпа с 5 бара налягане. Всичко това в комплект с технологията Calc Clear за лесна поддръжка и изключително компактен корпус за пълен комфорт.
| Мощност, W | 2200 W |
|---|---|
| Регулираща се пара, g/min | Steam output: 110 g/min, turbo steam 200 g/min |
| Налягане на парата, bars | 5.2 bar |
| Концентрирана пара на върха | yes |
| Вертикална пара | yes |
| Пулверизатор | – |
| Настройка на пара и температура | Manual |
| Покритие на плочaта | Ceramic Xpress Glide |
| Дължина на кабела, m | 1.6 m |
| Дължина на парния маркуч, m | 1.6 m |
| Вместимост на резервоара за вода, l | 1.2 l |
| Изваждащ се резервоар за вода | yes |
| Автоматично изключване | yes |
| Анти-калциева система | Calc Clear technology |
| Еко режим | – |
| Заключваща система | yes |
| Отделение за съхранение на парния маркуч | Power cord and water cord |
| Цвят | Dove White |
| Други | Heat up time- 2 min |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.








